Под наем в Пловдив тристаен Кършияка ID 2075751

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 430

€ 6.32 / m2

BGN 841.01

BGN 12.37 / m2

68 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в кв. Кършияка. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага с площ 68кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2075751

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 6

Етажи: 6

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 68 m2

Изложение: Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2187265

€ 330

BGN 645.42

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2187265

Кючук Париж, Пловдив

Квадратура: 68 кв. м.