Под наем в Пловдив тристаен Център П ID 2224412

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 550

€ 8.46 / m2

BGN 1075.71

BGN 16.55 / m2

65 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в Център. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 65кв.м, разгърната в следното разпределение: хол, отделна кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224412

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 1

Етажи: 3

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 65 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2187265

€ 330

BGN 645.42

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2187265

Кючук Париж, Пловдив

Квадратура: 68 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в Пловдив тристаен Център П ID 2224301

€ 750

BGN 1466.87

Под наем в Пловдив тристаен Център П ID 2224301