За продажба в София къща с.Драгичево ID 2066769

  • продажба
  • 2023 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 510400

€ 1595 / m2

BGN 998255.63

BGN 3119.55 / m2

320 m2

Телефон:
0890160897

Телефон на офис:
0889706358

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание къща за продажба в с. Драгичево, област София. Жилището с площ от 320 кв.м. ново строителство 2023 г. Първото ниво включва две спални, баня с вана и хидромасажна кабина (16 кв.м) с отделна тоалетна, кухня и всекидневна (8.5 х 4.5 м) и закрит балкон/килер. Таванското ниво предлага еднопространно помещение (17.5 х 8.5 м) с височина от 1.6 до 3 м и собствена баня. Първото ниво е полуобзаведено, таванското ниво е необзаведено, а отоплението е локално. Четиристранно изложение (изток, запад, север, юг) осигурява изобилие от естествена светлина.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2066769.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 2023 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 320 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Георги Богданов
Георги Богданов специалист продажби, гр. София

Имейл: g.bogdanov@titanproperties.bg

Телефон: 0890160897

Телефон на офис: 0889706358

Свържи се с нас

Подобни имоти

Къща, продажба, гр. Костинброд

€ 197100

BGN 385494.09

Къща, продажба, гр. Костинброд

, София