За продажба в София къща Извън София ID 2110900

  • продажба
  • 1976 г.
  • Акт 16
  • гредоред

€ 70000

€ 886.08 / m2

BGN 136908.1

BGN 1733.01 / m2

79 m2

Телефон:
0882664300

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание едноетажна къща за продажба в с. Чавдар, област София. Жилището с площ 79 кв.м. и двор от 540 кв.м. Изложение изток, север и юг. Разпределението включва хол, спалня и детска стая, а допълнителна постройка включва кухня и баня с тоалетна. Разположена на спокойно и живописно място, подходящо както за постоянно живеене, така и за вила сред чист въздух и красива природа.

Къщата е за ремонт, което дава отлична възможност новите собственици да я обновят и обзаведат по свой вкус и предпочитания. Дворът е равен и просторен, подходящ за градина, барбекю зона или допълнителни постройки.Имотът е необзаведен, което позволява различни варианти за модернизация и адаптация.

В близост до имота ще намерите:

- Основно училище: ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" на 338 метра
- Подготвително училище: "Щастливо детство" на 421 метра
- Банкомат: АТМ БАНКА УНИКРЕДИТ БУЛБАНК на 237 метра
- Аптека: Лехчево на 343 метра
- Болница: Общински здравен център на 272 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110900.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 1976 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: гредоред