За продажба в София къща Извън София ID 60469

  • продажба
  • 1970 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 199000

€ 355.36 / m2

BGN 389210.17

BGN 695.02 / m2

560 m2

Телефон:
0882935810

Телефон на офис:
0882655258

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис - офис Младост има удоволствието да Ви предложи къща за продажба в с. Горна Малина. Къщата е с двор - 560кв.м. с две стопански постройки. Разполага с площ от 97кв.м. като се състои от: входно антре , хол , кухня, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение и мазе. Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 60469.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 1970 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 560 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Николай Кръчмаров
Николай Кръчмаров старши специалист продажби, гр. София

Имейл: n.krachmarov@titanproperties.bg

Телефон: 0882935810

Телефон на офис: 0882655258

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София къща в.з. Малинова долина ID 2111076

€ 385000

BGN 752994.55

За продажба в София къща в.з. Малинова долина ID 2111076

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 250 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 14

Тип: къща

Къща, под наем, Бистрица

€ 500

BGN 977.92

Къща, под наем, Бистрица

Извън София, София

Квадратура: 59 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: къща