За продажба в Пловдив тристаен Кършияка ID 2110290

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 155000

€ 1291.67 / m2

BGN 303153.65

BGN 2526.28 / m2

120 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент в новожилищен комплекс с локация кв. Кършияка. Районът е предпочитан за живеене, с добре развита инфраструктура, удобен достъп до основни пътни артерии и разнообразие от търговски обекти и услуги.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ 105кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, просторен хол с кухненски бокс, две спални, килер, баня с тоалетна, втора баня с тоалетна и две тераси.

Степен на завършеност: Акт 14 се очаква през 2026г. Акт 16 - декември 2027г
Отопление: Електричество

Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110290

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 6

Етажи: 7

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 120 m2

Изложение: Изток / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.