Къща, под наем, Бистрица

  • наеми
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 500

€ 8.47 / m2

BGN 977.92

BGN 16.57 / m2

59 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

КЪЩА В БИСТРИЦА | ДВОР | ОБЗАВЕДЕНА

Titan Properties - офис Младост предлага къща под наем в с. Бистрица, София.

Имотът е с площ 59 кв.м в едноетажна тухлена къща. Изложението е южно.

Разпределение:
• хол с кухненски бокс
• спалня
• баня с тоалетна
• двор

Къщата се предлага напълно обзаведена и оборудвана с всичко необходимо за едно домакинство.

Отоплението е на ток.

Локацията предлага спокойствие и бърз достъп до София, като в близост има спирки на градски транспорт, аптека и ежедневни удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2224264.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 59 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София къща с. Владо Тричков ID 2110978

€ 208000

BGN 406812.64

За продажба в София къща с. Владо Тричков ID 2110978

с. Владо Тричков, София

Квадратура: 164 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност:

Тип: къща

За продажба в София къща Извън София ID 2110900

€ 70000

BGN 136908.1

За продажба в София къща Извън София ID 2110900

Извън София, София

Квадратура: 79 кв. м.

Строителство: гредоред