За продажба в София къща Център ID 2096416

  • продажба
  • 1960 г.
  • тухла

€ 650000 € 630000

€ 4545.45 € 4405.59 / m2

BGN 1271289.5 BGN 1232172.9

BGN 8890.14 BGN 8616.59 / m2

143 m2

Телефон:
0884613388

Телефон на офис:
0893956331

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание къща за продажба в Център-ЦУМ, София.

Жилището с обща площ 143 кв.м. се простира в сутерен и три етажа от тухлена конструкция. Изложението Изток/Запад/Север/Юг гарантира изобилие от светлина във всички стаи. В сутерена е поместена просторна кухня с трапезария. На първи етаж се намира спалня с баня и тоалетна, допълнителна кухня и веранда. Вторият етаж включва две спални с баня и тоалетна, както и тераса, а на третия – още две спални с тоалетна. Имотът е с отопление на електричество.

В близост до имота ще намерите:
- Софийска математическа гимназия "Паисий Хилендарски"
- Банка: ОББ клон Дондуков
- Пощенска Банка | Postbank
- Автобусна спирка: ПЛ. ЛЪВОВ МОСТ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2096416

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: партер

Етажи: 3

Година на строителство: 1960 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 143 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Христина Александрова

Опит: 5+ години опит в сделките с недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажба и инвестиции в недвижими имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на столицата.