За продажба в София къща Извън София ID 2101885

  • продажба
  • 1983 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 385000 € 325000

€ 1833.33 € 1547.62 / m2

BGN 752994.55 BGN 635644.75

BGN 3585.69 BGN 3026.88 / m2

210 m2

Телефон:
0882935810

Телефон на офис:
0882655258

Галерия

Описание на имота

КЪЩА В С. ХЕРАКОВО | 3 ЕТАЖА | ГАРАЖ И МЕХАНА

Titan Properties - офис Младост предлага къща за продажба в с. Хераково, в спокоен район близо до София, подходящ за хора, търсещи повече пространство и спокойствие извън градската среда.

Имотът е с площ 210 кв.м, разпределен на три етажа, като предлага функционално разпределение и възможност за комфортен семеен живот. Разполага с двор 990кв.м.

Разпределение:

Първи етаж:
• механа
• гараж
• баня с тоалетна
• навес – 50 кв.м

Втори етаж:
• дневна
• трапезария
• кухня

Трети етаж:
• три спални
• таванско помещение

Къщата се предлага обзаведена и оборудвана, отоплява се на електричество и предлага отлична възможност както за постоянно живеене, така и за ваканционен имот близо до София.

В близост: Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий".

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2101885.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 3

Година на строителство: 1983 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 210 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Николай Кръчмаров
Николай Кръчмаров старши специалист продажби, гр. София

Имейл: n.krachmarov@titanproperties.bg

Телефон: 0882935810

Телефон на офис: 0882655258

Свържи се с нас

Подобни имоти

Къща, продажба, гр. Костинброд

€ 197100

BGN 385494.09

Къща, продажба, гр. Костинброд

, София

Квадратура: 70 кв. м.

Строителство: ново