За продажба в София къща Извън София ID 2093248

  • продажба
  • 2022 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 155000

€ 2980.77 / m2

BGN 303153.65

BGN 5829.88 / m2

52 m2

Телефон:
0882935810

Телефон на офис:
0882655258

Описание на имота

КЪЩА В С. ПОЖАРЕВО | 600 м² ДВОР | НОВО СТРОИТЕЛСТВО

Titan Properties - офис Младост предлага къща за продажба в с. Пожарево, идеален избор за хора, търсещи спокойствие, простор и живот близо до природата.

Имотът е с РЗП 52 кв.м, разположен на едно ниво в самостоятелна тухлена сграда, построена през 2022 г.

Разпределение:
• дневна с кухненски бокс
• две спални
• баня с тоалетна
• голяма тераса – 20 кв.м

Двор: 600 кв.м – отличен потенциал за озеленяване, релакс зона или барбекю кът
Басейн (нуждае се от ремонт)

Къщата се предлага напълно обзаведена, с локално отопление, готова за ползване или персонализиране според вашите нужди.

Локация: спокойно и зелено място с бърз достъп до София – перфектен баланс между град и природа.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2093248.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 52 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Николай Кръчмаров
Николай Кръчмаров старши специалист продажби, гр. София

Имейл: n.krachmarov@titanproperties.bg

Телефон: 0882935810

Телефон на офис: 0882655258

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София къща в.з. Малинова долина ID 2111076

€ 385000

BGN 752994.55

За продажба в София къща в.з. Малинова долина ID 2111076

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 250 кв. м.

Строителство: ново