За продажба в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2106291

  • продажба
  • 1986 г.
  • панел

€ 143000 € 140000

€ 1521.28 € 1489.36 / m2

BGN 279683.69 BGN 273816.2

BGN 2975.36 BGN 2912.94 / m2

94 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага за продажба тристаен апартамент в кв. Кючук Париж. Намира се в близост до търговски обекти, паркове, училища, детски градини и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж в сграда с асансьор и разполага с площ от 94кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, хол, кухня, две спални, баня, тоалетна и тераса. Към имота има избено помещение

Жилището е подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За оглед на този и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите своите данни чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2106291

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 6

Година на строителство: 1986 г.

Завършеност:

Строителство: панел

Квадратура: 94 m2

Изложение: Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2187265

€ 330

BGN 645.42

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2187265

Кючук Париж, Пловдив

Квадратура: 68 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен