€ 790
€ 9.29 / m2
BGN 1545.11
BGN 18.18 / m2
85 m2
Phone:
0889017557
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Титан Пропъртис офис бул.България с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в кв. Борово. Жилището с площ 85 кв.м е разположено на 2-рия етаж от общо 6 етажа в тухлена сграда. Изложението Изток/Юг осигурява отлична дневна светлина. Функционалното разпределение включва всекидневна с кухня, две южни спални, баня с тоалетна и обширна панорамна тераса с директен достъп от всички стаи. Апартаментът е обзаведен и се отоплява на ток посредством климатик.
В близост до имота ще намерите:
- 36 СУ "Максим Горки“ на 415 метра
- 34 ОУ "Стою Шишков“ на 195 метра
- Банка ДСК на 483 метра
- Банка: ОББ клон Дойран на 448 метра
- Медицинска лаборатория: МДЛ "Синево" на 385 метра
- Медицински център: МЦ "Калимат“ на 310 метра
- Спирка: 20-ТИ ДКЦ на 464 метра
- Спирка: БУЛ. БЪЛГАРИЯ на 475 метра
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2221612.
Type deal: rent
Kind: two bedroom
Floor: 2
Floors: 6
Building year: 2008 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 85 m2
Exposure: East / South
Опит: 2+ години опит в мениджмънта на хора.
Експертиза: Сделки с имоти "ново строителство" и вторични продажби.
Фокус: Развитие на отдел "Продажби" на територията на гр. София.