Под наем в Бургас тристаен Възраждане ID 2215434

  • rent
  • 1989 г.
  • Акт 16
  • brick

€ 400 € 380

€ 6.15 € 5.85 / m2

BGN 782.33 BGN 743.22

BGN 12.04 BGN 11.43 / m2

65 m2

Property Description

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в ж.к Възраждане.

Намира се в непосредствена близост до Борисовата градина, хранителен магазин, заведение, кафенета и др.

Ситуиран е на 4-ти жилищен етаж от общо 6 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 65 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, спалня , хол с кухненски бокс, баня и тоалетна, спалня и тераса

Жилището се предлага с наличното обзавеждане.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2215434

Details

Type deal: rent

Kind: two bedroom

Floor: 4

Floors: 6

Building year: 1989 г.

Completion: Акт 16

Construction: brick

Area: 65 m2

Exposure: North / South

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Phone: 0889504923

Contact us

Want to be successful in real estate?

Become part of the company with the best career development system!

Apply now!