€ 252000
€ 1968.75 / m2
BGN 492869.16
BGN 3850.54 / m2
128 m2
Phone:
0889706358
Апартамент А-31 е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 111,06 кв.м., разгърната по следния практичен начин: антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, 2 спалня, баня с тоалетна, отделна тоалетна, 2 тераси. Изложение: запад/юг. Жилището се предлага на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!
Type deal: sales
Kind: two bedroom
Floor: 4
Floors: 11
Building year: 2026 г.
Completion: Акт 14
Construction: in construction
Area: 128 m2
Exposure: West / South
Опит: 8+ години в недвижимите имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и сделки с имоти "ново строителство".
Фокус: Обучение и развитите на нови кадри в сферата.
Phone: 0889706358
€ 250000
BGN 488957.5
Razsadnika, Sofia
Area: 102 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: two bedroom
€ 285000
BGN 557411.55
Tsentar, Sofia
Area: 64 sq. m.
Construction: brick
Completion:
Kind: two bedroom
€ 600
BGN 1173.5
Mladost 2, Sofia
Area: 55 sq. m.
Construction: panel
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
€ 700
BGN 1369.08
Geo milev, Sofia
Area: 110 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
€ 237000
BGN 463531.71
Krasno selo, Sofia
Area: 56 sq. m.
Construction: panel
Completion:
Kind: two bedroom
€ 800
BGN 1564.66
Vitosha, Sofia
Area: 87 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
Become part of the company with the best career development system!
Apply now!