За продажба в София парцел Извън София ID 79503

  • sales
  • г.

€ 63000

€ 76.64 / m2

BGN 123217.29

BGN 149.9 / m2

822 m2

Phone:
0882664300

Gallery

Property Description

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание, парцел в с. Горна Малина. Селото се намира е на 35 км. от гр. София.

Парцелът е с площ от 822 кв.м., в регулация е, ток и вода има в близост. Имотът има лека денивилация и е на 200 м. от асфалтирана улица, което осигурява лесен целогодишен достъп.

За оглед на това и други предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 79503.

Construction:

Area: 822 m2

Exposure:

Виж апартаменти в сградата
Никол Грошкова

Опит: 9+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции в жилищни имоти и развитие на търговски стратегии.

Фокус: Продажби на недвижими имоти и пазарно развитие.

Никол Грошкова директор офис бул. Черни връх, София

Contact us

Want to be successful in real estate?

Become part of the company with the best career development system!

Apply now!