€ 214000
€ 48.53 / m2
BGN 418547.62
BGN 94.91 / m2
4410 m2
Phone:
0882935810
Office phone:
0882655258
Gallery
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис - офис Младост предлага на Вашето внимание парцел за промишлени нужди в с. Пролеша. Площ от 4410кв.м. УПИ. Имотът със следните параметри: плътност на застрояване - 70% , кота корниз - 10м. , кинт -1.8. В близост има мачтов трафопост и ще е лесно електрозахранването.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2102406.
Type deal: sales
Kind: plot of land
Floor:
Floors:
Building year: г.
Completion:
Construction:
Area: 4410 m2
Exposure:
€ 203500
BGN 398011.4
M t gardova glava, Sofia
Area: 498.66 sq. m.
Construction:
Kind: plot of land
€ 220000
BGN 430282.6
S voluyak, Sofia
Area: 1130 sq. m.
Construction:
Kind: plot of land
€ 49790
BGN 97380.78
Izvan sofiya, Sofia
Area: 766 sq. m.
Construction:
Kind: plot of land
€ 100000
BGN 195583
Izvan sofiya, Sofia
Area: 708 sq. m.
Construction:
Kind: plot of land
€ 349750
BGN 684051.54
Lyulin 5, Sofia
Area: 1399 sq. m.
Construction:
Kind: plot of land
€ 259870
BGN 508261.54
Bankya, Sofia
Area: 1999 sq. m.
Construction:
Kind: plot of land
Become part of the company with the best career development system!
Apply now!