За продажба в Пловдив многостаен Младежки хълм ID 75383

  • sales
  • 1965 г.
  • brick

€ 168000

€ 1473.68 / m2

BGN 328579.44

BGN 2882.28 / m2

114 m2

Phone:

Gallery

Property Description

Титан Пропъртис Ви представя многостаен апартамент в района на Младежки хълм.
В близост за разположени търговски обекти, медицински университет, болница,детска градина, МОЛ Пловдив, спирки на градски транспорт.

Жилището е ситуирано на 1-ви жилищен етаж и е с площ от 114 кв.м.
Включва следното практично разпределение: входно антре, хол с излаз на голяма остъклена южна тераса, две непреходни спални, кухня, баня, отделно тоалетна и таванско помещение 23 кв.м. Отоплението е електричество.
Предлага се на шпакловка и замазка за да може да се превърне във мечтания от Вас дом!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Референтен номер:75385

Details

Type deal: sales

Kind: multiple bedroom

Floor: 1

Floors: 3

Building year: 1965 г.

Completion:

Construction: brick

Area: 114 m2

Exposure:

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Email: info@titanproperties.bg

Phone:

Contact us

Want to be successful in real estate?

Become part of the company with the best career development system!

Apply now!