За продажба в Пловдив двустаен Кючук Париж ID 75914

  • sales
  • 2026 г.
  • brick

€ 113000

€ 1548.16 / m2

BGN 221008.79

BGN 3027.93 / m2

72.99 m2

Phone:

Gallery

Property Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в кв.Кючук Париж.
В близост са разположени търговски обекти, детски градини, училища, спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 10-ти жилищен етаж и разполага с обща площ от 73 кв.м., разгърната по следния практичен начин: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, килер и балкон.
Електрическо отопление. Изложение:изток/юг.
Сградата разполага с асансьор. Жилището се предлага на шпакловка и замазка!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Референтен номер: 75914

Details

Type deal: sales

Kind: one bedroom

Floor: 10

Floors: 13

Building year: 2026 г.

Completion:

Construction: brick

Area: 72.99 m2

Exposure: East / South

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Email: info@titanproperties.bg

Phone:

Contact us

Want to be successful in real estate?

Become part of the company with the best career development system!

Apply now!