€ 132275
€ 1284.22 / m2
BGN 258707.41
BGN 2511.72 / m2
103 m2
Phone:
0889088654
Титан Пропъртис има удоволствието да Ви двустаен апартамент в кв. Кършияка.
В близост са разположени спирки на градски транспорт, детски градини, училища, търговски обекти.
Имотът е ситуиран на 3-ти етаж и разполага с площ от 103 кв.м., разгърната по следния практичен начин: Входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, отделна толетна и тераса.
Отопление: електричество. Изложението е източно. Сградата разполага с асансьор.
Има възможност за закупуване на подземно паркомясто на цена 15 000евро, както и подземен гараж за 2 0000 евро.
Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 882
Type deal: sales
Kind: one bedroom
Floor: 3
Floors: 6
Building year: 2025 г.
Completion:
Construction: brick
Area: 103 m2
Exposure: East
Опит: 3+ години опит в мениджмънта на хора.
Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни имоти и имоти за строителство.
Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.
Phone: 0889088654
€ 500
BGN 977.92
Tsentar p, Plovdiv
Area: 55 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 300
BGN 586.75
Hristo smirnenski, Plovdiv
Area: 47 sq. m.
Construction: panel
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 135000
BGN 264037.05
Yuzhen, Plovdiv