€ 1300 € 1270
€ 10.83 € 10.58 / m2
BGN 2542.58 BGN 2483.9
BGN 21.19 BGN 20.7 / m2
120 m2
Phone:
0895672494
Office phone:
0892744387
Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в ж.к. Бъкстон, София. Жилището с площ 120 кв.м. е разположено на 3-и етаж от общо 6 в нова сграда. Източно/западното изложение осигурява достатъчно светлина.
Разпределението включва входно антре; просторен хол с трапезна маса, оборудвана кухня и балкон; две спални, всяка с тераса; баня с тоалетна; втора отделна тоалетна и мокро помещение/килер.
Отоплението е на газ. Апартаментът се предлага напълно обзаведен и е готов за нанасяне.
В близост до имота ще намерите:
- 5 ОУ Иван Вазов
- Casa dei bambini Монтесори детска градина "Къща на децата"
- Банка: SBI BG
- Специализирана клиника за женско здраве "Mclinic"
- Спирка: УЛ. ВИХРЕН
- Спирка: ПАРАКЛИС СВ.ИВ.РИЛСКИ
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2215829
Type deal: rent
Kind: two bedroom
Floor: 3
Floors: 6
Building year: 2020 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 120 m2
Exposure: East / West
Phone: 0895672494
Office phone: 0892744387
€ 250000
BGN 488957.5
Razsadnika, Sofia
Area: 102 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: two bedroom
€ 285000
BGN 557411.55
Tsentar, Sofia
Area: 64 sq. m.
Construction: brick
Completion:
Kind: two bedroom
€ 600
BGN 1173.5
Mladost 2, Sofia