€ 362600
€ 3941.3 / m2
BGN 709183.96
BGN 7708.52 / m2
92 m2
Phone:
0895275590
Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на Вашето внимание за продажба, Многостаен апартамент на 2 нива в Центъра на града.
Намира се на комуникативно място, в близост до ПГпо Транспорт, хранителни магазини, автобусна спирка, заведение, банка, 3-та Поликлиника и на крачки от Морската градина.
Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 92 кв.м, разгърната в следното разпределение:
1 етаж- входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня и малка баня с тоалетна.
2 етаж - 2 спални и голяма баня с тоалетна.
Жилището се продава с наличното обзавеждане и оборудване.
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2099411
Type deal: sales
Kind: multiple bedroom
Floor: 1
Floors: 2
Building year: 1970 г.
Completion:
Construction: brick
Area: 92 m2
Exposure: West / South
Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.
Phone: 0895275590
€ 750
BGN 1466.87
Sarafovo, Burgas
Area: 130 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: multiple bedroom
€ 720
BGN 1408.2
Sarafovo, Burgas
Area: 124 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: multiple bedroom
€ 700
BGN 1369.08