€ 265000
€ 2944.44 / m2
BGN 518294.95
BGN 5758.83 / m2
90 m2
Phone:
0889017557
Титан Пропъртис - офис бул. България, има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент в ж.к. Малинова долина - комуникативно място, в близост до спирки на градски транспорт, супермаркети и магазини, търговски обекти,френско училище Виктор Юго, бъдеща метростанция и други удобства. Бърз и лесен достъп до бул. Симеоновско шосе.
Сградата е с Акт 16 от 2025г. Имотът е разположен на първи партерен етаж и разполага с площ от 90 кв.м. Разпределението както следва е: хол с кухненски бокс,две спални, баня с тоалетна и двор. Изложението е изток. Отоплението е на газ. Жилището се продава така както го виждате на снимки - напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо.
За повече информация или оглед на това и други предложения, моля свържете се с нас на посочения телефон. Реф. номер: 2101114
Type deal: sales
Kind: two bedroom
Floor: 1
Floors: 8
Building year: 2025 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 90 m2
Exposure: East
Опит: 2+ години опит в мениджмънта на хора.
Експертиза: Сделки с имоти "ново строителство" и вторични продажби.
Фокус: Развитие на отдел "Продажби" на територията на гр. София.
Phone: 0889017557
€ 250000
BGN 488957.5
Razsadnika, Sofia
Area: 102 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: two bedroom
€ 285000
BGN 557411.55
Tsentar, Sofia
Area: 64 sq. m.
Construction: brick
Completion:
Kind: two bedroom
€ 600
BGN 1173.5
Mladost 2, Sofia
Area: 55 sq. m.
Construction: panel
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
€ 700
BGN 1369.08