€ 157000
€ 2040.29 / m2
BGN 307065.31
BGN 3990.45 / m2
76.95 m2
Phone:
0889017557
Титан Пропъртис - офис бул. България има удоволствието да Ви представи непреходен двустаен апартамент във в.з. Киноцентър - в близост до спирки на градски транспорт и Околовръстен път. Сградата е на Акт 14 и се очаква да бъде въведена в експлоатация (Акт 16) 2026г.
Имотът се намира на трети жилищен етаж от четири етажа и разполага с площ от 77 кв.м. Разпределението както следва е антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Изложението е запад / север. Отоплението е на ток. Жилището се предлага на шпакловка и замазка, предоставяйки възможност за персонализация на интериора. Идеален както за лично ползване, така и за инвестиция. За ваше улеснение прилагаме архитектурен проект на апартамента.
За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. Номер: 2085372
Type deal: sales
Kind: one bedroom
Floor: 3
Floors: 4
Building year: 2026 г.
Completion:
Construction: new building
Area: 76.95 m2
Exposure: West / North
Опит: 2+ години опит в мениджмънта на хора.
Експертиза: Сделки с имоти "ново строителство" и вторични продажби.
Фокус: Развитие на отдел "Продажби" на територията на гр. София.
Phone: 0889017557
€ 550
BGN 1075.71
Vz malinova dolina, Sofia
Area: 50 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 900
BGN 1760.25
Lozenets, Sofia
Area: 64 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 640
BGN 1251.73
Studentski grad, Sofia
Area: 90 sq. m.