€ 203000
€ 1400 / m2
BGN 397033.49
BGN 2738.16 / m2
145 m2
Phone:
0878504483
Титан Пропъртис представя на Вашето внимание тристаен апартамент с Акт 16, разположен в жк. Тракия, в близост до парк Лаута, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.
Имотът се намира на 9-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 100 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и с красива панорамна гледка към Родопите.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция, като позволява довършване по индивидуален вкус.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2086239
Type deal: sales
Kind: two bedroom
Floor: 9
Floors: 10
Building year: 2023 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 145 m2
Exposure: East / West / North
Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.
Phone: 0878504483
€ 143000
BGN 279683.69
Tsentar p, Plovdiv
Area: 78 sq. m.
Construction: brick
Completion:
Kind: two bedroom
€ 700
BGN 1369.08
Kyutchuk parizh, Plovdiv
Area: 85 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
€ 450
BGN 880.12
Hristo smirnenski, Plovdiv
Area: 65 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: two bedroom
€ 550