€ 900 € 750
€ 21.95 € 18.29 / m2
BGN 1760.25 BGN 1466.87
BGN 42.93 BGN 35.78 / m2
41 m2
Phone:
0894350365
Office phone:
0892744387
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис- офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание офис под наем в сърцето на София, в централния район Център-ЦУМ. С площ от 41 кв.м., имотът е разположен на първи етаж в сграда с шест етажа.
Офисът разполага с входно антре, две помещения и оборудвана баня с тоалетна. За вашия комфорт, отоплението е на ТЕЦ и е необзаведен, като ви предоставя възможност да го обзаведете по свой вкус.
Изложението е западно-южно, което гарантира слънчеви дни, а качествата му като СОТ система, близост до спирки на градския транспорт и интернет/окабеляване добавят допълнителна стойност. Намирайки се в живописна и оживена част на града, вие ще се насладите на всички удобства, които може да предложи животът в централната част на София.
С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2201217
В близост до имота ще намерите:
- Училище: 9 ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин"
- Училище: 127-о средно училище "Иван Денкоглу“
- Банкомат: Банка ДСК
- Банка: ОББ клон Фритьоф Нансен - Безкасов клон
- Болница: Университетска Първа МБАЛ София "Св. Йоан Кръстител" на 227 метра
- Метростанция: НДК
- Метростанция: Св. Патриарх Евтимий
Type deal: rent
Kind: office
Floor: 1
Floors: 6
Building year: 2010 г.