€ 665 € 650
€ 9.5 € 9.29 / m2
BGN 1300.63 BGN 1271.29
BGN 18.58 BGN 18.16 / m2
70 m2
Phone:
0887605362
Office phone:
0879463261
В посочената цена е включено паркомясто.
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Титан Пропъртис - офис Младост с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в жк. Медицинска академия, София. Жилището с площ 70 кв.м е разположено на 2-ри етаж от общо 6 в тухлена сграда. Изложението Изток/Юг осигурява обилна дневна светлина. Разпределението включва спалня, хол с кухненски бокс, остъклена тераса, баня с тоалетна и килер. Обзаведен и с отопление на ТЕЦ, апартаментът предлага комфорт и функционалност. Просторната тераса добавя допълнително пространство за отдих.
В близост до имота ще намерите:
- Училище: 19 СУ "Елин Пелин"
- Университет: Медицински колеж "Йорданка Филаретова“
- Болница: УМБАЛСМ "Н.И.Пирогов"
- Болница: УМБАЛ "Александровска“
- Метростанция: Медицински университет
- Спирка: УМБАЛСМ ПИРОГОВ
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2197545.
Type deal: rent
Kind: one bedroom
Floor: 2
Floors: 6
Building year: 1980 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 70 m2
Exposure: East / South
Phone: 0887605362
Office phone: 0879463261
€ 550
BGN 1075.71
Vz malinova dolina, Sofia
Area: 50 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 900
BGN 1760.25
Lozenets, Sofia
Area: 64 sq. m.