€ 1600
€ 5.23 / m2
BGN 3129.33
BGN 10.23 / m2
306 m2
Phone:
0895634530
Office phone:
0892744387
Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание четиристаен апартамент под наем в ж.к. Лозенец, София. Жилището с площ 306 кв.м се намира на 8-и етаж от общо 8 в нова сграда, с южно изложение, гарантиращо обилна дневна светлина.
Просторният хол с кухненски бокс е комбиниран със стилно обзавеждане, а трите спални и двете бани с тоалетна предлагат уединение и комфорт. Две тераси разкриват панорамни гледки към града.
Отоплението е на ТЕЦ, а цялостното изпълнение следва високи стандарти за качество.
В близост до имота ще намерите:
- Факултет по математика и информатика
- Национална природо-математическа гимназия "Акад. Любомир Чакалов“
- ОББ клон София 15/Експо
- Аптека: Медея - Бигла
- Автобусна спирка: МБАЛ ТОКУДА БОЛНИЦА
- Автобусна спирка: НПМГ АКАД. ЛЮБОМИР ЧАКАЛОВ
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2134726
Type deal: rent
Kind: three bedroom
Floor: 8
Floors: 8
Building year: 2018 г.
Completion: Акт 16
Construction: new building
Area: 306 m2
Exposure: South
Phone: 0895634530
Office phone: 0892744387
€ 800
BGN 1564.66
Geo milev, Sofia
Area: 120 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: three bedroom
€ 1300
BGN 2542.58
Krastova vada, Sofia
Area: 124 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: three bedroom