€ 520
€ 7.43 / m2
BGN 1017.03
BGN 14.53 / m2
70 m2
Phone:
0885977830
Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент с локация Център. Намира се в непосредствена близост до ВМИ, хранителни магазини, автобусни спирки, заведения и др.
Имотът е ситуиран на 6-ти жилиищен етаж и разполага с площ 70кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухнески бокс, спалня, баня с тоалетна и две тераси.
Жилището се предлага напълно обзаведено с контролиран достъп и голям свободен паркинг.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2214881
Type deal: rent
Kind: one bedroom
Floor: 6
Floors: 7
Building year: 2006 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 70 m2
Exposure: East / North
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Phone: 0885977830
€ 650
BGN 1271.29
Hristo smirnenski, Plovdiv
Area: 70 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 92000
BGN 179936.36
Asenovgrad, Plovdiv
Area: 63 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: one bedroom
€ 105000
BGN 205362.15
Karshiyaka, Plovdiv
Area: 59 sq. m.
Construction: brick
Completion:
Kind: one bedroom
€ 450
BGN 880.12
Vastanitcheski, Plovdiv
Area: 56 sq. m.
Construction: EPK
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 310
BGN 606.31
Kyutchuk parizh, Plovdiv
Area: 52 sq. m.