€ 850 € 800
€ 28.33 € 26.67 / m2
BGN 1662.46 BGN 1564.66
BGN 55.42 BGN 52.16 / m2
30 m2
Phone:
0889504923
Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Модерен Едностаен апартамент с локация в Центъра на града.
Намира се в непосредствена близост до детска ясла,, автобусни спирки, хранителни магазини и на крачки от Морската градина.
Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 30кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, бокс кухня със спален кът, баня с тоалетна.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2195246
Type deal: rent
Kind: one bedroom
Floor: 1
Floors: 5
Building year: 2003 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 30 m2
Exposure: East
Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.
Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.
Phone: 0889504923
€ 350
BGN 684.54
Sarafovo, Burgas
Area: 29 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 210
BGN 410.72
Vazrazhdane, Burgas
Area: 35 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 280
BGN 547.63
Vazrazhdane, Burgas
Area: 56 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 320
BGN 625.87
Izgrev, Burgas
Area: 40 sq. m.
Construction: panel
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 330
BGN 645.42
Tsentar, Burgas
Area: 35 sq. m.
Construction: brick