€ 400 € 370
€ 6.67 € 6.17 / m2
BGN 782.33 BGN 723.66
BGN 13.04 BGN 12.06 / m2
60 m2
Phone:
0885977830
Титан Пропъртис отдава под наем двустаен апартамент в жк. Младежки хълм. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.
Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 60кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол, кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.
Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2069143
Type deal: rent
Kind: one bedroom
Floor: 4
Floors: 5
Building year: 2010 г.
Completion: Акт 16
Construction: brick
Area: 60 m2
Exposure: South
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Phone: 0885977830
€ 650
BGN 1271.29
Hristo smirnenski, Plovdiv
Area: 70 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 92000
BGN 179936.36
Asenovgrad, Plovdiv
Area: 63 sq. m.
Construction: new building
Completion:
Kind: one bedroom
€ 105000
BGN 205362.15
Karshiyaka, Plovdiv
Area: 59 sq. m.
Construction: brick
Completion:
Kind: one bedroom
€ 450
BGN 880.12
Vastanitcheski, Plovdiv