€ 110000
€ 1929.82 / m2
BGN 215141.3
BGN 3774.41 / m2
57 m2
Phone:
0886092152
Агенция " Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двустаен апартамент с Акт 16 в с. Лозенец.
Намира се в непосредствена близост до центъра и плажа, в тих и спокоен район.
Жилището е подходящо за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Имотът е ситуиран на 2 ри от 4 ти етаж и разполага с площ от 57кв.м разгърнати в следното практично разпределение: хол с кухненски бокс, голяма спалня, баня с тоалетна, голяма тераса обхващаща двете стаи.
• Изложение: изток и юг .
Жилището се продава с наличното обзавеждане.
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2096247
Type deal: sales
Kind: one bedroom
Floor: 2
Floors: 4
Building year: 2024 г.
Completion:
Construction: new building
Area: 57 m2
Exposure: East / South
Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.
Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.
Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.
Phone: 0886092152
€ 450
BGN 880.12
Slaveykov, Burgas
Area: 60 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 450
BGN 880.12
Bratya miladinovi, Burgas
Area: 70 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 400
BGN 782.33
Vazrazhdane, Burgas
Area: 70 sq. m.
Construction: brick
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom