€ 800
€ 11.94 / m2
BGN 1564.66
BGN 23.35 / m2
67 m2
Phone:
0895672494
Office phone:
0892744387
Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Изток, София.
Жилището е с площ 67 кв.м. и се намира на 2-ри етаж в шестетажна сграда. Изложението изток/север осигурява приятна дневна светлина.
Разпределението включва хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня и отделна тоалетна. Апартаментът е напълно обзаведен и разполага с централно отопление (ТЕЦ). Локацията предлага лесен достъп до градски транспорт. Апартаментът осигурява удобни условия за всекидневен живот. Месечният наем е 800 EUR.
В близост до имота ще намерите:
- Средно училище: 119. СУ "Акад. Михаил Арнаудов“
- Училище: СПГЕ "Джон Атанасов“
- Банка: УниКредит Булбанк
- Банка: Банка ДСК
- Аптека: Ремедиум 5
- Метростанция: ЖОЛИО КЮРИ
- Автобусна спирка: ХОТЕЛ ПЛИСКА
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2087689
Type deal: rent
Kind: one bedroom
Floor: 2
Floors: 6
Building year: 1989 г.
Completion: Акт 16
Construction: panel
Area: 67 m2
Exposure: East / North
Phone: 0895672494
Office phone: 0892744387
€ 625
BGN 1222.39
Vz malinova dolina, Sofia
Area: 50 sq. m.
Construction: new building
Completion: Акт 16
Kind: one bedroom
€ 210000
BGN 410724.3
Vz malinova dolina, Sofia
Area: 65 sq. m.
Construction: new building
Completion: