€ 242633
€ 2259.99 / m2
BGN 474548.9
BGN 4420.16 / m2
107.36 m2
Phone:
0890160897
Office phone:
0889706358
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба в кв. Манастирски ливади - изток. Жилището е с обща площ 107.36 кв.м и се намира на втори етаж в нова сграда в строеж, която ще бъде въведена в експлоатация 2027 г. Изложението запад/север осигурява приятна сутрешна и дневна светлина. Функционалният план включва хол с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетна и тераса. Отоплението е на електричество, а имотът се предлага в строеж, което позволява адаптиране според лични предпочитания. Новото строителство гарантира модерни материали и високо качество на изпълнението, създавайки комфортна среда и устойчив дизайн.
В близост до имота ще намерите:
- 5 ОУ Иван Вазов на 407 метра
- Детска градина Мила на 123 метра
- Банкомат: Уникредит Булбанк на 381 метра
- Банка: SBI BG на 389 метра
- Болница: Специализирана клиника за женско здраве "Mclinic" на 457 метра
- Аптека: АПТЕКА СТЕЛА на 297 метра
- Автобусна спирка: НИМ на 427 метра
- Автобусна спирка: НИМ на 408 метра
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 13308.
Type deal: sales
Kind: two bedroom
Floor: 2
Floors: 5
Building year: 2027 г.
Completion:
Construction: new building
Area: 107.36 m2