Под наем в София тристаен Стрелбище ID 2165668

  • наеми
  • 1976 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 750

€ 10.14 / m2

BGN 1466.87

BGN 19.82 / m2

74 m2

Телефон:
0895634530

Телефон на офис:
0892744387

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в кв. Стрелбище, София.

Жилището с площ 74 кв.м. се намира на 8-и последен етаж. Южното изложение осигурява слънчева светлина през целия ден.

Разпределението включва хол, кухня, спалня, баня, отделна тоалетна и тераса. Обзаведен с внимание към детайла и с централно отопление на ТЕЦ, имотът предлага удобство и енергийна ефективност, разполага и с климатици.

Месечният наем е 750 EUR. Намира се близо до спирки за градски транспорт.

В близост до имота ще намерите:
- ДГ 2 "Звънче“
- 35 ДЯ "Вълшебство“
- Банка: Уникредит Булбанк
- Банка: Първа инвестиционна банка
- Медицински център: МЦ "Марковс“
- Медицински център: МЦ "Д-р Божидар Славчев“
- Междинна спирка: УЛ. НИШАВА
- Междинна спирка: УЛ. КОСТЕНСКИ ВОДОПАД

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2165668

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 8

Етажи: 8

Година на строителство: 1976 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 74 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Авия Иванова
Авия Иванова специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895634530

Телефон на офис: 0892744387