Под наем в София тристаен Дружба 1 ID 2199435

  • наеми
  • 1998 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 600

€ 7.69 / m2

BGN 1173.5

BGN 15.04 / m2

78 m2

Телефон:
0895672494

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в ж.к. Дружба 1, София.

Жилището е с площ 78 кв.м. и се намира на 2-рия етаж в четириетажна сграда. Източното изложение осигурява светли помещения през целия ден.

Разпределението включва хол с кухненски бокс, две спални и баня с тоалетна. Апартаментът е обзаведен и разполага с централно отопление на ТЕЦ. Месечният наем е 600 EUR.

В близост до имота ще намерите:
- 69 СУ "Димитър Маринов"
- ДГ № 21 "Ежко Бежко“ - втора сграда
- Пощенска Банка | Postbank
- Централна Кооперативна Банка
- Ветеринарна клиника "Анимейт" / Animate Veterinary Clinic
- Метростанция: ИСКЪРСКО ШОСЕ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2199435

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 1998 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 78 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Добромир Стефанов
Добромир Стефанов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895672494

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София тристаен Център ID 2091150

€ 430000

BGN 841006.9

За продажба в София тристаен Център ID 2091150