Под наем в София едностаен Център ID 2048827

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 550

€ 12.22 / m2

BGN 1075.71

BGN 23.9 / m2

45 m2

Телефон:

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент под наем в Център - НДК, София.

Жилището от 45 кв.м се намира на партер в пететажна сграда. С южно изложение то е светло и приветливо. Състои се от голямо предверие с прозорец, просторна стая, малък кухненски бокс и баня с тоалетна. Обзаведен е и разполага с централно парно (ТЕЦ), интернет окабеляване и лесен достъп до градския транспорт.
Месечният наем е 550 EUR. Идеален избор за млади професионалисти и студенти, търсещи функционално и комфортно жилище в сърцето на града.

В близост до имота ще намерите:
- 127-о средно училище "Иван Денкоглу“
- 20. ОУ "Тодор Минков“
- Банкомат: Банка ДСК
- Първа инвестиционна банка
- Магазин: dm България
- Метростанция: НДК

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2048827

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж:

Етажи: 5

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 45 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.