Под наем в София двустаен Център ID 2217779

  • наеми
  • 1940 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 800 € 700

€ 11.76 € 10.29 / m2

BGN 1564.66 BGN 1369.08

BGN 23.01 BGN 20.13 / m2

68 m2

Телефон:
0894350365

Телефон на офис:
0892744387

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

С ПАРКОМЯСТО, ВКЛЮЧЕНО В ЦЕНАТА!
Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в Център-ЦУМ, София.

Жилището с площ 68 кв.м. се намира на 5-и етаж от 6-етажна сграда. С изложение Юг осигурява добро осветление и топлина.

Планът включва просторен хол, спалня, отделна кухня, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е напълно обзаведен и отопляващ се на ТЕЦ.

За Вашия комфорт са предвидени паркомясто и близост до спирки на градския транспорт. Това предложение комбинира функционалност и централно местоположение, идеално за динамичен градски живот.

В близост до имота ще намерите:
- Софийска професионална гимназия по туризъм
- Театрален колеж Любен Гройс
- УниКредит Булбанк
- Банкомат: Ziraat Bank
- Билкова Аптека - Хербс Комерс ЕООД
- Метростанция: СЕРДИКА
- Метростанция: Сердика II

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2217779

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 6

Година на строителство: 1940 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 68 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Златко Трифонов
Златко Трифонов старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350365

Телефон на офис: 0892744387