Под наем в София двустаен Манастирски ливади - изток ID 2216910

  • наеми
  • 2022 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 870

€ 12.99 / m2

BGN 1701.57

BGN 25.4 / m2

67 m2

Телефон:
0895634530

Телефон на офис:
0892744387

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Манастирски ливади, София.

Жилището с разгърната площ 67 кв.м е разположено на 6-и последен етаж в нова сграда от 2022 г. Източното изложение носи приятна сутрешна светлина.

Разпределението включва входно антре, просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и балкон.
Обзаведен и климатизиран, с електрическо отопление и интернет окабеляване, апартаментът отговаря на високите изисквания за лукс и комфорт.

В близост до имота ще намерите:
- Частна Детска Градина Патета
- Здраве: Anitea
- Банка: iBank
- Дерматологична клиника: Bellissimo Clinic
- Автобусна спирка: КВ. МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ
- Автобусна спирка: Ж.К. БОКАР

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2216910

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 6

Етажи: 6

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 67 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Авия Иванова
Авия Иванова специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895634530

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 920

BGN 1799.36