Под наем в София двустаен Белите брези ID 2166147

  • наеми
  • 2015 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 600 € 550

€ 8 € 7.33 / m2

BGN 1173.5 BGN 1075.71

BGN 15.65 BGN 14.34 / m2

75 m2

Телефон:
0894350371

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Белите брези, София.

С площ от 75 кв.м, жилището е разположено на 3-и етаж в нова седеметажна сграда. Южното изложение гарантира приятна дневна светлина в просторните помещения.

Разпределението включва хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и е с отопление на ток, осигуряващо оптимален комфорт през студените месеци.

Имотът е подходящ за хора, които търсят съвременно и практично жилище в спокойна и добре развита зона.

В близост до имота ще намерите:
- Училище Дорис Тенеди
- 126 ОУ "Петко Ю. Тодоров“
- Банка ДСК
- ПроКредит Банк
- Медицински център: "ЛОРА"- Гоце Делчев
- Автобусна спирка: ПЛ. РУЧЕЙ
- Автобусна спирка: БУЛ. БЪЛГАРИЯ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2166147

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 7

Година на строителство: 2015 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 75 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Николай Митев
Николай Митев специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350371

Телефон на офис: 0892744387