Под наем в Пловдив тристаен Христо Смирненски ID 2089562

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 450

€ 6.62 / m2

BGN 880.12

BGN 12.94 / m2

68 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в жк. Христо Смирненски. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага с площ 68кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с обособен спален кът, самостоятелна кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратитеданните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2089562

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 6

Етажи: 8

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 68 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2089431

€ 166000

BGN 324667.78