€ 800 € 700
€ 8.16 € 7.14 / m2
BGN 1564.66 BGN 1369.08
BGN 15.97 BGN 13.97 / m2
98 m2
Телефон:
0885977830
Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в кв. Кършияка. Намира се на тиха улица, в непосредствена близост до хипермаркети, зони за отдих и спорт и търговски обекти.
Имотът разполага с площ 98кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.
’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2210352
Вид сделка: наеми
Тип: тристаен
Етаж: 2
Етажи: 7
Година на строителство: 2000 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 98 m2
Изложение: Запад / Юг
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 143000
BGN 279683.69
Център П, Пловдив
Квадратура: 78 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 700
BGN 1369.08
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 85 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 450
BGN 880.12
Христо Смирненски, Пловдив
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 550
BGN 1075.71
Център П, Пловдив
Квадратура: 120 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен