Под наем в Пловдив магазин Център П ID 2218813

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 1100 € 1000

€ 13.1 € 11.9 / m2

BGN 2151.41 BGN 1955.83

BGN 25.61 BGN 23.28 / m2

84 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание просторно и функционално търговско помещение на ТОП локация, а именно Капана.

Имотът се отличава с постоянен човекопоток, разнообразие от търговски обекти и заведения, което гарантира отлична видимост и потенциал за развитие на успешен бизнес.

Помещението е с обща площ от 84 кв.м, разпределени на две нива по 42 кв.м. което предоставя възможност за обособяване на търговска част и складово помещение, кабинет или офис зона.

Обектът е оборудван за аптека и разполага с необходимата вентилация, като статутът позволява функциониране като дрогерия, аптека, магазин, както и продажба на готови храни.

Имотът се предлага с наличното оборудване, но същото може да бъде премахнато според нуждите на бъдещия собственик.

Подходящ е както за фармацевтичен бизнес, така и за специализиран магазин, био маркет, студио за услуги или друг тип търговска дейност.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2218813

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: магазин

Етаж:

Етажи: 2

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 84 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.