€ 400
€ 8.7 / m2
BGN 782.33
BGN 17.01 / m2
46 m2
Телефон:
0885977830
Агенцията разполага с ключ! Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент под наем в кв. Кършияка. Намира се в непосредствена близост до магазини, зони за отдих и спорт и търговски обекти.
Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и разполага с площ 46кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.
Сградата разполага с асансьор. Свободно паркиране около блока.
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 202005
Вид сделка: наеми
Тип: двустаен
Етаж: 5
Етажи: 8
Година на строителство: 1986 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: панел
Квадратура: 46 m2
Изложение: Изток
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 550
BGN 1075.71
Гагарин, Пловдив
Квадратура: 80 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 400
BGN 782.33
Мараша, Пловдив
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: двустаен
€ 82000
BGN 160378.06
Южен, Пловдив
Квадратура: 70.11 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: двустаен
€ 85000
BGN 166245.55