€ 650 € 620
€ 11.21 € 10.69 / m2
BGN 1271.29 BGN 1212.61
BGN 21.92 BGN 20.91 / m2
58 m2
Телефон:
0888550803
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис, Ви предлага Едностаен апартамент, намиращ се в Център.
Апартамента е разположен в близост до Севастопол, магазини и заведения, спирки на градски транспорт. На минути от Морската градина и плажа.
Имота разполага с площ от 58 кв.м разпределени по следния начин: входно антре, кухня със спалня, баня с тоалетна
Жилището се предлага напълно обзаведено и разполага с всичко необходимо за едно домакинство.
Агенцията разполага с множество различни оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.
Реф. номер: 2169372
Вид сделка: наеми
Тип: едностаен
Етаж: 5
Етажи: 6
Година на строителство: 2012 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 58 m2
Изложение: Север
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти
Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна
Телефон: 0888550803
€ 500
BGN 977.92
Бриз, Варна
Квадратура: 40 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 280
BGN 547.63
Погреби, Варна
Квадратура: 42 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 15
Тип: едностаен
€ 350
BGN 684.54
Св. св. Константин и Елена, Варна
Квадратура: 35 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 400
BGN 782.33
Ален Мак, Варна
Квадратура: 25 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 300
BGN 586.75
Колхозен пазар, Варна