Под наем в Варна едностаен Конфуто ID 2071891

  • наеми
  • 2015 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 410 € 400

€ 7.88 € 7.69 / m2

BGN 801.89 BGN 782.33

BGN 15.42 BGN 15.04 / m2

52 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис, Ви предлага Едностаен апартамент, намиращ се в района на Конфуто

Жилището се намира в комуникативен район с много магазини, заведения и спирки на градския транспорт, на 15 минути пешеходно разстояние от центъра

Имота разполага с площ от 52 кв.м разпределени по следния начин: еднопространствено помещение състоящо се от всекидневна с кухня и трапезария, баня с тоалетна, тераса

В цената са включени интернет и телевизия!

Жилището се предлага напълно обзаведено и разполага с всичко необходимо за едно домакинство.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2071891

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 2

Етажи: 5

Година на строителство: 2015 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 52 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти