Под наем в Варна двустаен Център ID 2066797

  • наеми
  • 1985 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 430

€ 7.68 / m2

BGN 841.01

BGN 15.02 / m2

56 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис, Ви предлага Двустаен апартамент, намиращ се в Център.

Апартамента е разположен в непосредствена близост до Катедрала, Община, ВИНС, магазини и заведения, спирки на градски транспорт.

Имота е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ от 55 кв.м разпределени по следния начин: коридор, хол, малък кухненски кът, спалня, баня с тоалетна

Жилището се предлага напълно обзаведено и разполага с всичко необходимо за едно домакинство.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

Агенцията разполага с множество различни оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Реф. номер: 2066797

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 10

Година на строителство: 1985 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 56 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна двустаен Левски ID 2193085

€ 450

BGN 880.12

Под наем в Варна двустаен Левски ID 2193085

Левски, Варна