Под наем в Бургас тристаен Център ID 2054092

  • наеми
  • 2006 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 700 € 670

€ 7.61 € 7.28 / m2

BGN 1369.08 BGN 1310.41

BGN 14.88 BGN 14.24 / m2

92 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в ТОП Центъра на града.
Намира се на крачки от Морската градина в близост до улица Богориди, големи и малки търговски обекти и автобусна спирка.
Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж в тухлена сграда и разполага с площ 92кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, всекидневна с бокс кухня, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение, тераса.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф.номер: 2054092

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 2006 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 92 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

€ 130000

BGN 254257.9

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

Славейков, Бургас

Квадратура: 64 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: