Под наем в Бургас тристаен Славейков ID 2217279

  • наеми
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1350

€ 12.5 / m2

BGN 2640.37

BGN 24.45 / m2

108 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в ж.к Славейков.

Сентрал Парк е иновативен мултифункционален комплекс, който разполага със заведение, бутикови магазини, пицария " Доминос", сладкарница, бизнес офиси, лаборатория " Лина", фитнес и др.

В непосредствена близост се намират мол " Галерия", парк " Славейков", закрит плувен басейн, автобусна спирка и др.

Ситуиран е на 17-ти жилищен етаж от общо 17 с асансьор.

Имотът разполага с площ от 108 кв.м с функционално разпределение, включващо: входно антре, хол с бокс кухня, 2 спални, баня с тоалетна и тераса.

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с висок клас мебели и уреди.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2217279.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 17

Етажи: 17

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 108 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас