Под наем в Бургас тристаен Сарафово ID 2215763

  • наеми
  • 2022 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1500

€ 10.71 / m2

BGN 2933.75

BGN 20.96 / m2

140 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в кв. Сарафово.

Намира се на ПЪРВА линия МОРЕ, в близост до хранителен магазин, автобусна спирка , фитнес зала и др.

Ситуиран е на 2-ри жилищен етаж от общо 4 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 140 кв.м, разгърната в следното разпределение: коридор, кухненски бокс с хол, 2 спални, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено с всичко необходимо за едно комфортно ежедневие.

Настилка: ламинат , теракот
Изложение: Север/ Юг
Строителство: ново

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2215763

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 140 m2

Изложение: Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков