Под наем в Бургас тристаен Възраждане ID 2194247

  • наеми
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 409.03350495697

€ 5.53 / m2

BGN 800

BGN 10.81 / m2

74 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага под наем, Тристаен обзаведен имот в жк. Възраждане. Намира се в близост до хранителни магазини, автобусни спирки, заведения и с лесен достъп до Центъра на града. Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и разполага с площ 74кв.м, разгърната в следното разпределение: две спални, хол, кухня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено. "С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка." За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2194247

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 5

Етажи: 6

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 74 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

€ 130000

BGN 254257.9

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков

Славейков, Бургас

Квадратура: 64 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: